Wyślij wiadomość
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd profil firmy
profil firmy
Do domu >
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd profil firmy
O nas
Kontakty
Kontakty: Mrs. Afra Liu
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd

Chiny Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd profil firmy
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd
Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd
Rynek Główny:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie
Rodzaj działalności:
Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Eksporter , Sprzedawca
Marki:
Xinheng
Ilość pracowników:
300~400
Roczna sprzedaż:
10000000-16000000
Rok utworzenia:
2007
Wypływ p.c.:
80% - 90%
Szczegóły firmy

Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd.znajduje się w Mianzhu, w prowincji Sichuan, która od czasów starożytnych była znana jako "przywódca starożytnego Shu i ważne miasto Yizhou".
Firma została założona w maju 2008 r. Była wcześniej wyznaczonym przedsiębiorstwem produkcyjnym materiałów magnetycznych Ministerstwa Przemysłu Elektronicznego w prefekturze Aba w prowincji Sichuan.Po dziesięcioleciach akumulacji w przemyśle materiałów magnetycznychNasza fabryka zajmuje powierzchnię 14 km2 i zajmuje się produkcją, produkcją i sprzedażą ferritów magnetycznych.000 metrów kwadratowych, ma roczną zdolność produkcyjną 8 000 ton i zatrudnia ponad 350 pracowników.
Firma jest właścicielem pierwszej w Chinach niezależnie opracowanej serwo w pełni automatycznej prasy hydraulicznej na mokro i pierwszego w Chinach dwuwarstwowego pieca rolkowego. Ma możliwość niezależnego projektowania,opracowanie i przetwarzanie różnego rodzaju narzędzi i form.
Głównym produktem firmy jest spiekany ferrytowy magnes stały, a zakres produktów obejmuje silniki samochodowe, silniki motocyklowe, silniki mechaniczne uniwersalne, silniki urządzeń gospodarstwa domowego,silniki wentylatorów domowych, silniki falownicze, silniki pomp wodnych itp. Produkty są szeroko stosowane w samochodach i motocyklach, sprzęcie biurowym, narzędziach elektrycznych, urządzeniach gospodarstwa domowego,sprzęt fitness i inne dziedziny.
Produkty firmy sprzedawane są głównie producentom silników w Europie, Ameryce, Azji Południowej, na Tajwanie, w południowo-zachodnim Chinach, w Chinach Wschodnich i w Chinach Południowych.
Firma przestrzega zasad biznesowych "zapewnienia jakości, profesjonalnej obsługi i zadowolenia klientów".Zwiększenie jakości pracy pracowników, obniżyć koszty produkcji i poprawić konkurencyjność przedsiębiorstw na rynku.dążenie do rozwoju poprzez innowacjeJesteśmy gotowi stworzyć win-win relacje i rozwijać się razem z naszymi klientami!

 

OEM/ODM

Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd.Specjalizujemy się w projektowaniu i inżynierii linii produkcyjnych ferrytu.a także rozwój i produkcja magnetów ferrytowych stałychZgodnie z wymaganiami klientów uczestniczymy w projektowaniu i rozwoju silników.aby mogli szybciej i lepiej uzyskać wymagane produkty.

Nasze produkty są głównie eksportowane do znanych producentów silników w Chinach kontynentalnych, na Tajwanie, w Europie, Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej itp.

Nasza firma jest zaangażowana w rozwój wraz z klientami w celu osiągnięcia stabilnej jakości i redukcji kosztów.

Historia

Chiny Sichuan Xinheng Magnetic Materials Co., Ltd profil firmy 0

Nasz zespół
Firma ma doświadczony zespół do rozwiązania projektu i produkcji materiałów magnetycznych dla różnych silników.,zapewnić zoptymalizowane rozwiązania do wyboru i oceny klientów, tak aby klienci mogli szybciej i lepiej uzyskać wymagane produkty.